Genel Başkan

23.05.1984 yılında Manisa'da doğan ÇAĞ ilk orta ve lise öğrenimini Manisa da tamamlamıştır.2002 yılında Eskişehir Anadolu üniversitesi iktisadi idari bilimler fakultesi işletme lisans eğitimine başlayan ve 2007 yılında öğrenimini tamamlayan ÇAĞ yüksek onur belgesi ve bölüm üçüncülüğü ile işletme lisans eğitiminden mezun olmuştur.

Üniversite yıllarında siyaset ve sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak yer almaya başlamış,çalışma ve proje komisyonlarında faaliyetler de bulunmuştur.Ak Parti yönetimlerinde yönetim kurulu üyeliği ve Yunus Emre İlçesi Kurucu ilçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur.

Girişimci ve çalışkan kişiliğiyle Ticaret hayatında da adından söz ettiren ÇAĞ; Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ÇAĞ GRUP LİMİTED SİRKETİ'nin ve ÇAĞ AYAKKABI SANAYİİ'nin Genel Müdürlük görevlerini de başarıyla yürütmektedir.Ticaret hayatının çatı örgütü olan TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra kurulu üyeliği halen devam etmektedir.

Hayatının her döneminde sporu hayatının bir parçası olarak gören ÇAĞ Amatör olarak boks ve yüzme sporlarıyla ilgilenmektedir.

Türk siyasi tarihi ve dünya siyasi tarihini ilgi ile takip ederek güncel yayın ve kitaplarla yakın tarihin araştırmalarını ve sosyolojik yapısını inceleyerek kişisel gelişime önem vermektedir.

15 Temmuz Millî İrade Ve Demokrasi Derneğinin kurucu başkanlığı görevinde bulunmuş ve hala bu görevi sürdürmektedir.

ÇAĞ iyi derecede ingilizce bilmektedir. Evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

www.midder.org         info@midder.org