Genel Sekreter

1983 yılında Almanya da doğdu. İlk, orta ve  lise öğrenimini Manisa’da tamamladı. Lisans Eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde tamamladı. Lisans Eğitimi sonrası Ahmet Yesevi Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve kamu yönetimi bölümünde Yüksek lisans ve doktora eğitimine başlamış ve eğitimi halen devam etmektedir.

İş hayatına 2001-2011 yılları arası özel sektörde faaliyet göstererek başladı ve 2007-2011 yılları arasında özel bir şirkette üst düzey yöneticilik yaptı.2011 yılında Akhisar Belediyesi’nde Başkan danışmanı ve özel kalem müdürü olarak görev almaya başlayan BAYBATUR 6 yıldır bu görevi başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Yerel yönetimler ve kamu düzeninin performans algısı hakkında araştırma ve çalışmalar yapmaktadır. Yenilikçi,programlı ve idealist yapısıyla bulunduğu tüm görevleri layıkıyla temsil ve idare kabiliyetine sahip yeni nesil yöneticilerden biri olarak adından söz ettirmiştir.

Birçok Sivil Toplum Kuruluşunun kurucu üye ve üyelik faaliyetlerinde bulundu. Son olarak da;

15 Temmuz Millî İrade ve Demokrasi Derneği kurucu yönetim kurulu üyesi ve kurucu genel Sekreterlik göreviyle göreve başlayan BAYBATUR bu görevini yapılan yeni genel kurul sonrasında da başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

İyi derece İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Evli 1 erkek çocuk babasıdır.
 

 

 

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

www.midder.org         info@midder.org