DERNEĞİMİZDEN HABERLER

TÜM HABERLER

Adana Cumhuriyet Baş Savcısı Sn. Ali YELDAN veda ziyaretleri kapsamında Adana Şubemize ziyarette bulunarak hatıra defterini imzaladılar.

Adana Cumhuriyet Baş Savcısı Sn. Ali YELDAN veda ziyaretleri kapsamında Adana Şubemize ziyarette bulunarak hatıra defterini imzaladılar.

DEVAMINI OKU >>

Yalova Başkanı Çapadağ'dan 15 Temmuz Yazısı

MİDDER Yalova Başkanı Eser Çapadağ'ın yazısı, İdarecinin Sesi Dergisi'nde yayınlandı.

DEVAMINI OKU >>

Genel Başkan'dan Serhat Çağ'dan Erken Seçim Açıklaması

MİDDER Genel Başkanı Serhat Çağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı erken seçim kararı ile ilgili açıklamarda bulundu.

DEVAMINI OKU >>

BAŞKAN'IN MESAJI

SERHAT ÇAĞ

Boğazın düğümlendiği, sözcüklerin kilitlendiği ağızların ve gönüllerin korku ile mıhlandığı bir gecede; ortaya çıkıp yüreklere su serpen, imanlı yürekleri birbirine kenetleyen korkusuzca yiğitçe vatan aşı ile meydanlara inip kanını döken, şehadet şerbetini içen koca yürekli yiğitlere RECEPLERE, ÖMERLERE, MUSTAFALARA, ALİLERE selam olsun! 15 TEMMUZ... Hainlerin acımasızca ve sisice vatana işgal kalkışmasının ve İHANETİN GECESİ. 15 TEMMUZ... Milletin bölücülere ve ihanet çetelerine geçit vermediği şehit olduğu ve can siparene vatan aşkı ile yananların KAHRAMANLIK GECESİ.

DEVAMINI OKU >>

DUYURULAR

Şanlıurfa Şubesi 28.04.2019  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR 09 Mart Cumartesi Ankara programı 15 TEMMUZ MİLLİ İRADE VE DEMOKRASİ DERNEĞİ ( MİDDER ) OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL İLANIDIR Midder Temsilcilerine yönelik 2019 dönemi; toplantı, istişare ve etkinlik takvimi Midder genel merkez yönetim kurulunun 2019 dönemi; toplantı, istişare ve etkinlik takvimi Midder şubelerine yönelik 2019 dönemi; toplantı, istişare ve etkinlik takvimi 15 Aralık 2018 Cumartesi günü şube yöneticileri ve temsilcilere dair program içeriği Şubelerimiz ve Temsilciliklerimize Duyuru Şube Başkanlarımız İçin Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları Yeni Dönem Yönetim Kurulumuz Bakırköy Şubemizin 24 Kasım 2018  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR SİVAS ŞUBESİNİN 30 EKİM 2018  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR Diyarbakır Şube Genel Kurulumuz Gerçekleştirildi Mardin Şube Genel Kurulumuz Gerçekleştirildi Erzurum Şube Genel Kurulumuz Gerçekleştirildi ERZURUM ŞUBESİNİN 06 EKİM 2018  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR ANTALYA ŞUBESİNİN 29 Eylül 2018  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR MARDİN ŞUBESİNİN 30 Eylül 2018  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR DİYARBAKIR ŞUBESİNİN 29 Eylül 2018  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR OSMANİYE ŞUBESİNİN 30 Eylül 2018  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR Genel Başkanımız Serhat ÇAĞ dan 12 Eylül Mesajı T.C. İçişleri Bakan Yardımcısı Sn. Mehmet Ersoy’a Midder onursal üyelik beratı takdim edildi. AYDIN ŞUBESİNİN 29 EYLÜL 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR SİNOP ŞUBESİNİN 15 EYLÜL 2018  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR ŞUBE KONGRELERİMİZ İÇİN HAYDİ BİSMİLLAH. VAN ŞUBESİNİN 05 EYLÜL 2018  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR MERSİN ŞUBESİNİN 01 Eylül 2018  TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR KIRIKKALE ŞUBESİNİN 23 EYLÜL 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR GAZİANTEP ŞUBESİNİN 02 EYLÜL 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 1. OLAĞAN GENEL KURUL İLANIDIR

ETKİNLİKLERİMİZ

TÜM ETKİNLİKLER

30.03.2018

15 Temmuz'dan Afrin'e Yeni Dünya Düzeni

FOTOĞRAF GALERİSİ

TÜM GALERİ

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

www.midder.org         info@midder.org